info@dekortadilatisleri.com

Helikopterli Şap Epoksi Zemin

Muhtelif saha,otopark,benzinlik ve depo gibi alanlarda tek kat veya çift kat hasır donatı kullanılarak atılan betonlardır. Projelerinizde yapılması istenilen donatı aralıklarına ve beton yüksekliklerine göre gerekli beton ve donatı miktarı hesaplanarak isterseniz malzemeli (Hafriyat-hasır çelik-beton-işçilik) yada malzemelerin tarafınızca temin edilmesi durumunda sadece işçilik fiyatı olarak tarafımızca tekliflendirilebilir.

Helikopterli Şap Hizmetlerimiz
Helikopterli Şap firması olarak yurt içi ve yurt dışında birçok değerli ve önemli projeye, 3000000 m2’nin üzerinde uygulamayla katkı sağladık.

Sektörün öncülerinden olan firmamız helikopterli şap ve epoksi zemin kaplama alanında birçok projeye imza atmıştır. Hastaneler, fabrikalar, otoparklar, kaldırım yolları, depolama alanları, atölyeler, alışveriş merkezleri ve plazalar olarak sıralayabiliriz. Yaptığımız işlerdeki başarı ve bunun getirdiği müşteri memnuniyeti, firmamız için en önemli değerdir. Elde ettiğimiz bu değeri, bizi daha fazla mesuliyetli davranmaya sevk eden ve tarafımıza duyulan güveni daha üst seviyelere taşımak hususunda bizi motive eden en önemli unsur olarak görüyoruz.

Helikopterli Şap firması olarak yaptığımız her uygulamayı sağladığı fayda yanında müşterimizin kalitesini artırdığı kadar bizim kalitemizi de artıran, referanslarımızı zenginleştiren ve ayrıca bize değer katan bir olgu olarak değerlendiriyoruz.

Firmamız, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu hizmet anlayışı kaliteyi sadece inşaat analında değil bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. İnşaat sektöründeki gelişmeler doğrultusunda hizmet kalitemizi arttırmak için sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde müşteri memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın katkılarıyla daha kaliteli ve dinamik iş yeri ortamı sağlamak her zaman hedefimiz arasında olmuştur.

Helikopterli şap firmaları arasından bizi tercih etmelerinin sebebi, alanında uzman mühendislerimizin malzeme ve tekniği en iyi şekilde bir araya getiren, yapıların plan, proje, yapım ve denetlenmesiyle en iyi çözümü sunmasıdır. Daha detaylı ve kapsamlı bilgi için müşteri temsilcimizi arayarak en iyi helikopterli şap fiyat teklifi alabilirsiniz.

Helikopterli Şap; İşi Uzmanına Bırakın!

Hizmet Detayı