info@dekortadilatisleri.com

Fayans Seramik İşleri Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile fayans, seramik, karo işlerinizi, su tesisatı ve mantolama işlerinizi kaliteden ödün vermeden yapıyoruz. Nerede olursanız olun ne kadar bir alanda işiniz varsa farketmez, arayın. ..

Alçı Sıva-Alçıpan Duvar Bölme-Asma Tavan Alçı sıva; Evinizin, ofisinizin veya iºyerinizin duvarlarını en kalifiye elemanlarımızla dekoratif alçı sıva iºlemlerini itinalı bir ºekilde yapıyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz l..

Su-Doğalgaz-Elektrik Tesisatları Doğalgaz Tesisatı; Doğalgaz Tesisatı Daire kapılarında bırakılmıº olan vanalardan itibaren ocak ve ısıtıcı cihazlar için yapılan tesisatların geçiº güzergahları belirlenerek duvar geçiº yerleri del..

Çatı İşleri Çatı aktarma, kiremit çatı işleri, çatı oluk izolasyonları, çatı izolasyon, ahşap konstrüksiyon, çatı modelleri, çelik konstrüksiyon, osb çatı yapımı, ondülin çatı, çatı uygulamaları, çatı sistemleri, pergule ç..

Boya Badana Uygulamaları Boya Nasıl Yapılır?, Ev Nasıl Boyanır?, Uygun Boya Nasıl Seçilir?, Boya Yapımında Neye Dikkat Etmeliyiz, Boya Yapmanın Püf Noktaları, Boyada Hangi Malzeme Kullanılır? Uygun Boya Seçimi 1- Öncelikle yüzeye uygun b..

Banyo Tadilatı Modası geçmiº seramiklerden, dökülmüº derz aralıklarından, sararmıº yüzeylerden, tıkanmıº banyo giderlerinden, kullanılamaz hale gelmiº banyo dolaplarından, dökülmüº banyo tavanlarından ve özellikle düºük metreka..

İstanbul da İnşaat ,Tadilat ve Onarım,Çatı,Montolama,Seramik, Mutfak,Banyo,Laminat,Parke,Kısaca tüm inşaat işlerinizi temelden çatıya anahtar teslimi yapıyoruz. İnşaat ektöründe hizmet vermekteyiz, Bu güne kadar bir çok işi üstlenerek..

Klasik keson (geniş) kuyular ve su sondaj kuyuları vasıtasıyla akiferlerden su alınabilmektedir. Bazı sondaj kuyularından hidrostatik basınç nedeniyle pompa olmadan su kendiliğinden fışkırmakta-çıkmaktadır. Bu tür kuyulara artezyen kuyula..

Evlerimizi ısıtmak kadar, sağladığımız ısıyı korumak için izolasyon yaptırmak da bir zorunluluktur. Çünkü yaşam mekanlarımızı sıcak tutmak için sıcaklığın dışarı sızmasını engellememiz gerekir. Dışarıdaki soğuk havanın ..

Dış Cephe Mantolama, sadece ısı yalıtım değil, Ayrıca ses yalıtımı da sağlamaktadır. Dış Cephe Mantolama yönteminde kullanılan yalıtım levhası, ses yalıtımı konusunda da gayet başarılıdır. Bu şekilde dışardan gelen seslerin y..

İletişim

Hakkımızda

İstanbul Dekorasyon ve Tadilat İşleri

Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın. Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

Ulaşım